Hakkımızda

Firma geçmişi ve misyonu

Günlük 200 Tonluk Modern tesislerimizde üretilen “SAFA”, BARIŞ” VE “BÜYÜK GÜLER markalarımızla her çeşit ekmeklik, baklavalık, böreklik, pidelik, tandırlık, kek, pasta, poğaça gibi çeşitler için un ihtiyaçları karşılamaktadır. Buğday alımından unun satıa arzına kadar her aşamada yapılan laboratuvar analizleri ile Türk Gıda Kodeksine uygun niteliklerde titizlikle üretim yapılmakta olup, her üretilen mamül için Tarım Bakanlığndan üretim izni alınmış bulunmaktadır.


Şirketimiz kurulduğu 1978 yılından bu yana Türk Değirmencilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olagelmitir. Kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Cemal AYDINGÜLER yarım asırdır bu sektörde faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşamaktadır.


1982 yılında Büyük Güler Un Fabrikası adı altındaki ilk fabrikasında 25,000 Ton/Yıl kapasiteye ile üretim yapılırken, zaman içinde gerçekleştirilen modernizasyon ve kapasite artrımı yatırımları ile 1994 yılında son teknoloji bilgisayar ve laboratuar destekli Safa Un Fabrikası adı altında ikinci fabrikasını kuran firmamız bugün bu çatı altında 100,000 Ton/yıl üretim kapasitesine ulaşılmıştır. Firmamız 2005 yılı içerisinde ihracat faaliyetlerine hız vermekte olup, bu doğrultuda yeni yatırım planları yapmaktadır.


Misyonumuz bizi rakiplerimizden farklı kılan en önemli özelliğimizdir. Tüm çalşanlarımız tarafından benimsenmiştir ve hedeflerimize ulamamızda bize yol gösterir.

Bu doğrultuda;

• Yüksek kalitede üretim yaparak “hizmet” etmek

• Şirketin devamlılığ için kar etmek

• Sektörde saygın bir yerde bulunmak

• Dürüst ve rekabet koşullarına uygun çalışmak

• Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak

şirketimizin en büyük hedefleridir.


AYDINGÜLER GIDA SAN. Ve TİC. A.Ş. olarak; Müşteri memnuniyetini sağlamak adına,personelimizin eğitim gereksinimlerini karşılamak, tedarikçilerimizle iletişim mekanizmamızı geliştirmek ve teknolojik gelişmeleri takip etmek kalite politikamızdır.